چاپ        ارسال به دوست

وزیر دولت امارات متحده عربی پاویون زیبای ایران را ستود

روز سه شنبه دوم آذر ماه ۱۴۰۰،احمد بن علی آل سایق وزیر امارات متحده عربی از پاویون جمهوری اسلامی ایران در اکسپو بازدید به عمل آورد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاه های بين المللی ج.ا.ايران، احمد بن علی آل سایق وزیر امارات متحده عربی با حضور در پاویون ایران  مورد استقبال مهندس برهانی مدیر پاویون کشورمان قرار گرفت و ضمن بازدید در جریان جزییات بخش های مختلف پاویون کشورمان قرار گرفت.

وی در این بازدید با ستودن معماری زیبای پاویون ایران گفت: معماری پاویون ایران  در عین تفکیک دپارتمان ها حس صمیمیت و یکپارچگی را به مخاطبان القاء می کند.

وزیر دولت امارات متحده عربی در بازدید از بخش گردشگری پاویون کشورمان با ابراز علاقه به تاریخ کهن ایران زمین و منشور کوروش، در جریان جاذبه های فرهنگی و تاریخی کشورمان قرار گرفت.

احمد بن علی آل سایق با حضور در بخش معدن پاویون، با مشاهده توانمندی ها و ظرفیت های معادن ایران، حضور چشمگیر بخش خصوصی در این حوزه را از نکات جالب توجه صنعت معدن ایران برشمرد.

وی در پایان با حضور در بخش فرش پاویون جمهوری اسلامی ایران ضمن ابراز شگفتی از توانمندی صنعت فرش ایران و هنر به کار رفته در فرش دستباف ایرانی؛ یک گره تا همدلی بر تار پود فرش ایرانی زد.

انتهای خبر/


١٥:٥٦ - سه شنبه ٢ آذر ١٤٠٠    /    شماره : ٢٧٧٨    /    تعداد نمایش : ٣٤٦