چاپ        ارسال به دوست

ادامه پیگیریها و هماهنگی های ستاد اجرایی اکسپو و تیمهای اعزامی به اکسپوی 2020 دوبی در راستای ارتقاء محتوای پاویون و رفع موارد جزئی در پاویون

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران، پاویون ج.ا.ایران که به موقع و همزمان با افتتاح اکسپوی 2020دوبی در 9 مهرماه توانست کار خود را آغاز نماید و در هفته های اول مورد استقبال چشمگیری از جانب بازدیدکنندگان اکسپو قرار گرفته است موجب شد تا دستگاه های مرتبط با اکسپو که در بحث محتوا فعالیت می نمایند با انگیزه بیشتری به تولید محتوا پرداخته و به همین جهت جلسات زیادی در چند وقت اخیر برگزار گردید که باعث خواهد شد تا نشستهای تجاری در آبان ماه به صورت بسیار گسترده ای توسط اتاق بازرگانی ایران و امارات انجام شود.

از طرف دیگر هماهنگیهای لازم با وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی انجام پذیرفته تا سالن مربوط به خود و نفرات کارشناس حاضر در آن را ارتقاء بخشیده تا بتوانند با توجه به حجم بالای بازدیدکنندگان جوابگوی نیاز آنان باشند.

وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز گروه های فرهنگی و موسیقی خود را افزایش داده تا برنامه های بیشتر و متنوع تری را اجرا نمایند.

در خصوص مسایل مربوط به سازه پاویون نیز آبنمای تعبیه شده در پاویون با پیگیریهای مداوم شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران تکمیل میشود تا شاهد یک آبنمای بسیار زیبا تر از قبل در این محل باشیم، چنانچه 80 درصد ساخت آن نیز تا کنون تکمیل گردیده و تنها 20 درصد از عملیات اجرایی آن باقی مانده که تا چند روز آینده تکمیل خواهد شد.

در خصوص افزایش تعداد راهنماهای مستقر در مسیر سالنهای مختلف پاویون کشورمان نیز هماهنگی های لازمه با بخش خصوصی صورت گرفته تا تعداد 5 نفر به 3 نفر راهنما و کارشناسان زبان خارجی که در حال حاضر در پاویون کشورمان حضور دارند اضافه شده و در نهایت مجموعاً تا حداکثر به 10 نفر ارتقاء یابد.

شایان ذکر است، مراتب فوق از روزهای ابتدایی آغاز به کار اکسپو توسط ستاد اکسپو و دکتر زمانی مدیرعامل محترم شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران به عنوان کمیسر ژنرال کشورمان در اکسپوی 2020 دوبی و مدیران دوره ای پاویون شدیداً مورد پیگیری قرار گرفته و در روزهای آینده شاهد شرایط بسیار مطلوبتر و جذابتری برای پاویون ج.ا.ایران خواهیم بود.

انتهای خبر/١٠:٥٥ - دوشنبه ٣ آبان ١٤٠٠    /    شماره : ٢٧٣٤    /    تعداد نمایش : ٤٤٣