چاپ        ارسال به دوست

پاویون جمهوری اسلامی ایران در اکسپو ۲۰۲۰ دوبی رسماً افتتاح شد

پاویون جمهوری اسلامی ایران در اکسپو ۲۰۲۰ دوبی، توسط فاطمی امین وزیر صنعت،معدن و تجارت از طریق ویدیو کنفرانس افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران، مراسم افتتاحیه پاویون جمهوری اسلامی ایران در اکسپو ۲۰۲۰ دوبی با حضور فاطمی امین وزیر صنعت،معدن و تجارت پیمان پاک، معاون وزیر و رئیس کل سازمان توسعه تجارت در تهران به صورت مجازی و دکتر زمانی کمیسر ژنرال ایران در اکسپو، شالبافیان معاون گردشگری وزارت میراث‌ فرهنگی و گردشگری، دکتر حسینی کاردار سفارت ایران در امارات و جمع دیگری از مقامات خارجی در دوبی گشایش یافت.

در ابتدای این مراسم دکتر زمانی کمیسر ژنرال ایران در اکسپو از همه دست اندرکاران و کسانی که در برپایی پاویون جمهوری اسلامی ایران در اکسپو ۲۰۲۰ دبی نقش داشته اند تشکر و قدردانی کرد.

وی افزود: حضور پررنگ مهمانان و مقامات خارجی در مراسم افتتاحیه پاویون جمهوری اسلامی ایران حاکی از همدلی و همیاری این کشورها با جمهوری اسلامی ایران است.

دکتر زمانی در پایان خاطرنشان کرد: پاویون جمهوری اسلامی ایران در یکی از بهترین نقاط محل اکسپو دبی قرار دارد و جزو هشت پاویون برتر این رویداد شناخته شده است.

فاطمی امین وزیر صنعت،معدن و تجارت در ادامه مراسم، با تشکر از مقامات خارجی حاضر در مراسم افتتاحیه پاویون جمهوری اسلامی ایران گفت: گسترش روابط اقتصادی با کشورهای همسایه از اولویت های ویژه دولت است.

وی افزود رویداد اکسپو دبی از ظرفیت مناسبی برای گسترش تعاملات و ارتباطات بین ملت ها برخوردار است.

فاطمی امین در پایان از زحمات دکتر زمانی کمیسر ژنرال ایران در اکسپو و همه دست اندرکاران در برگزاری و راه اندازی پاویون جمهوری اسلامی ایران تشکر و قدردانی کرد.

انتهای خبر/١٣:٠٨ - شنبه ١٠ مهر ١٤٠٠    /    شماره : ٢٧٠٧    /    تعداد نمایش : ٩١٣