چاپ        ارسال به دوست

معاون فنی و مهندسی شرکت سهامی نمایشگاههای بین‌المللی ج.ا.ایران و مسئول کمیته فنی و معماری اکسپو ٢٠٢٠ دوبی اعلام کرد:

پاویون جمهوری اسلامی ایران در اکسپو دوبی نمایش فرهنگ ناب ایرانی و تمدن کهن مردم ایران زمین به جهانیان است

پاویون ایران برای نمایش فرهنگ و هنر و تمدن و توانمندی‌های بخش های مختلف اقتصادی ،صنعتی و های تک و محصولات قابل رقابتی کشورمان آماده می شود.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران، سید حسین میرظفرجویان معاون فنی و مهندسی شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران و مسئول کمیته فنی و معماری اکسپو ٢٠٢٠ دوبی گفت: خوشبختانه ساخت پاویون جمهوری اسلامی ایران ظرف روزهای آینده تکمیل خواهد شد.

وی افزود: این پاویون با کمترین هزینه ممکن به بهترین شکل با زحمات فراوان اعضای کمیته اکسپو ساخته شده است و به لحاظ معماری و محتوا جزء یکی از برترین پاویون های کشورهای دنیا محسوب می شود.

میرظفرجویان تصریح کرد: این دوره از اکسپو به مدت شش ماه از مهرماه سال جاری با شعار “پیوند افکار و ساخت آینده” برگزار می شود و بیش از ۱۹۸ کشور در سه زون “منطقه” مختلف (فرصت‌ها، تحرک و پایداری) در فضای ۴۳۸ هکتار کالا، خدمات، تمدن و فرهنگ خود را به نمایش خواهند گذاشت.

مسئول کمیته فنی و معماری اکسپو ٢٠٢٠ دوبی خاطرنشان کرد: پاویون ج.ا.ایران ایران در زون تحرک و در کنار پاویون کشورهای فرانسه و شیلی قرار دارد .

وی افزود: شعار پاویون جمهوری اسلامی ایران در اکسپوی ۲۰۲۰ دوبی، ایران تمدن کهن و استوار تنوع اقوام و میزبان ملت‌ها بوده و این رویداد عظیم فرصت بسیار مناسبی برای ارائه توانمندی ها و دستاورهای کشورمان و جذب سرمایه گذاران خارجی خواهد بود.

میرظفرجویان در پایان با تشکر از زحمات همه دست اندرکاران ساخت پاویون ایران در اکسپو تصریح کرد: این پاویون به گونه‌ای طراحی شده است تا جاذبه های ایران‌گردی و بوم گردی، فرهنگ ناب ایرانی و تمدن کهن مردم ایران زمین به بهترین شکل ممکن در معرض دید جهانیان قرار داده شود.

انتهای خبر/


١٦:٥١ - يکشنبه ٢١ شهريور ١٤٠٠    /    شماره : ٢٦٧٧    /    تعداد نمایش : ٤٧٤