چاپ        ارسال به دوست

دكتر زماني در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار ایران پرس خبر داد:

تسهیل حضور دانش‌بنیان‌ها و شرکت 400 صنعتگر و صادرکننده ایرانی در اکسپو 2021 دوبی

دكتر حسن زماني مشاور وزير صنعت – معدن و تجارت، رئيس هيات مديره و مديرعامل شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی ج.ا.ايران در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار ایران پرس گفت: نمایشگاه بین المللی اکسپو، فرصت خوبی پیش روی صنعتگران و صادرکنندگان ایرانی قرار خواهد داد.

به گزارش روابط عمومي و امور بين الملل شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی ج.ا.ايران به نقل از خبرگزاری ایران پرس، دكتر زمانی روز یکشنبه در مصاحبه اختصاصی با خبرگزاری ایران پرس افزود: وظیفه شرکت نمایشگاه های بین المللی ایران حمایت از تولید و صنعتگر ایرانی است و قرار است در نمایشگاه بین المللی اکسپو 2021 دوبی، 400 صنعتگر و صادرکننده ایرانی شرکت کنند.

مدیرعامل شركت سهامي نمایشگاه‌های بین المللی ج.ا.ايران گفت: در نمایشگاه اکسپو تلاش شده است، از صنعت فرش ایرانی حمایت ویژه شود تا در مدت 6 ماه برگزاری این نمایشگاه ، صنعت فرش ایران به جایگاه واقعی خود برسد.

حسن زمانی افزود: البته برای حضور در نمایشگاه اکسپو، در زمینه های فولاد، معادن، نفت، گاز، پتروشیمی و آب حرف های زیادی برای گفتن داریم.

وي همچنين اظهار داشت: پیش بینی می شود، 40 میلیون نفر بیننده  نمایشگاه اکسپو باشند که 70 درصد از این تعداد از خارج از منطقه خاورمیانه می آیند.

دكتر زمانی افزود: البته حضور شرکت های دانش بنیان را نیز تسهیل کرده ایم و برای حضور در نمایشگاه، تخفیف ویژه ای برای شرکت های دانش بنیان درنظر گرفته ایم.

ايشان به اين نكته نيز اشاره كرد كه: همواره حمایت از شرکت های دانش بنیان مورد تاکید بوده است و در محل نمایشگاه بین المللی با 100 شرکت دانش بنیان و معاونت علمی ریاست جمهوری ارتباط داریم.

انتهاي خبر/


١٨:٠٤ - يکشنبه ٢١ شهريور ١٤٠٠    /    شماره : ٢٦٦٣    /    تعداد نمایش : ٦٥١