چاپ        ارسال به دوست

جهانگیر حبیبی عضو هیات مدیره و عضو ستاد اکسپو 2020 دوبی:

پاویون ج.ا.ایران در اکسپو؛ نمایش تمدن کهن و استوار ایران زمین به جهانیان

جهانگیر حبیبی گفت: با وجود مشکلات بسیار موجود اعم از؛ عدم امکان انتقال ارز، تخصیص ناکافی منابع مالی برای مشارکت در اکسپو، محدودیت در صدور ویزا و... که طی این چند ماه بر مجموعه فعالان دست اندرکار رویداد اکسپو فشار آورد اعلام می کنیم به لطف خدای مهربان و تلاش‌های خالصانه و دلسوزانه آقای دکتر حسن زمانی و اعضای ستاد اکسپو، ساخت پاویون جمهوری اسلامی ایران در دوبی روزهای پایانی خود را سپری می‌کند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران، وی تصریح کرد: پاویون ج.ا.ایران با منابع محدود و امکانات در سطح بضاعت شرکت سهامی نمایشگاه ها ساخته شده و در مقابل  زرق و برق های رنگینِ مصنوعی و هزینه های چند صدمیلیون درهمی برخی کشورها،  پاویون جمهوری اسلامی ایران بسیار زیبا و با اصالت طراحی و ساخته شده است و نماد شهرزاد ایرانی و حکایت از مهربانی، نوعدوستی، استقامت و صبوری مردم ایران زمین است. متانت پاویون ایران چشمان هر بازدید کننده ای  را مهربانانه اما استوار و با صلابت، نوازش می دهد.

وی با بیان اینکه در این چند روز همراه با مهندس میرظفرجویان عضو دیگر ستاد اکسپو پابه پای کارگران شریف در هوای گرم با دمای ۴۴ درجه مشغول به کار بوده ایم افزود: برای اعتلای نام ایران و مردم شریف ایران زمین انجام وظیفه کردیم و خداوند بزرگ را شاکریم و به ایران و ایرانی افتخار می کنیم.

وی درپایان افزود: از همه افراد، دستگاه ها و نهادهایی که جوانمردانه پشتیبان این کار عظیم ملی بوده اند کمال سپاس و امتنان را داشته و از خدای مهربان تقاضا دارم که نام ایران زمین در سرتاسر گیتی مستدام بدرخشد و همواره به عنوان یک الگو در جهان باشد.

جهان یک نمایشگاه است، جهانی باشیم.

انتهای خبر/


١٠:١٥ - يکشنبه ٢١ شهريور ١٤٠٠    /    شماره : ٢٦٥٥    /    تعداد نمایش : ٦٠٩