چاپ        ارسال به دوست

دیدار سفیر کشور سوئد در ایران با دکتر زمانی

دکتر زمانی مشاور وزیر صنعت - معدن و تجارت، رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی جمهوری اسلامی ایران و ماتیاس لنتز (Mattias Lentz ) سفیر کشور سوئد در ایران طی جلسه ای که در تالار اصفهان برگزار شد با یکدیگر دیدار و گفتگو نمودند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران، در این ملاقات که با همراهی مسئولین ارشد و دستیار ویژه سفیر سوئد، قنبری معاون امور نمایشگاهی، آملی مدیر روابط عمومی و امور بین الملل، دیلان دبیر و عضو ستاد اکسپو و مدیر امور بازاریابی و رشیدی مدیر نمایشگاه های خارجی شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران برگزار شد دو طرف بر افزایش همکاری های تجاری مخصوصاً در حوزه نمایشگاهی تاکید نمودند.

در این جلسه سفیر کشور سوئد با ابراز تمایل برای همکاری با کشورمان در اکسپو 2020 دوبی اذعان داشت که مایل است با مقامات و مشارکت کنندگان کشورمان در اکسپو جلسات مشترکی را برگزار نموده و پیشنهاد داد تا مسئولین کشورها نیز در جشن روز ملی دو کشور حضور یابند. وی همچنین ابراز امیدواری کرد تا با به ثمر رسیدن مذاکرات وین شاهد بهبود روابط تجاری دو کشور در سطح بین المللی باشیم.

شایان ذکر است، دکتر زمانی نیز ضمن ابراز تمایل به گسترش همکاری های نمایشگاهی دو جانبه، از سفیر کشور سوئد خواست تا برای همراه نمودن شرکت های تجاری کشورش در جهت ترغیب به حضور در نمایشگاه های تخصصی و بین المللی کشورمان کوشش نموده تا شاهد حضور بیشتر آنان در نمایشگاه های ایرانی باشیم.

انتهای خبر/١٢:٣٩ - دوشنبه ١٤ تير ١٤٠٠    /    شماره : ٢٦٠٤    /    تعداد نمایش : ١٠٨٧