چاپ        ارسال به دوست

روزی که همه برای ایران- برای اکسپو ، آمدند

روزی که همه برای ایران- برای اکسپو ، آمدند

 

 پنجمین نشست ستاد ملی اکسپو با حضور نمایندگان دستگاه های عضو  در سالن مروارید شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران برگزار شد

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاه ها ، بحث و بررسی در خصوص برنامه های محتوایی و نقش دستگاه ها و سازمان های مرتبط با اهداف و حضور پررنگ و موثر در این رویداد بین المللی و همچنین ارائه گزارش عملکرد و اقدامات انجام گرفته کمیته های تخصصی ستاد اکسپو و روند پیشرفت پاویون ج.ا.ایران از مسائل مطرح شده در این نشست بود.

 

 تبیین هدف استراتژک ایران شناسی و جذب سرمایه گذاری های بین المللی از تصمیمات مهم این جلسه بود که مورد تصویب اعضا حاضر قرار گرفت.

این نشست با حضور دکتر مفتح قائم مقام محترم وزیر در امور بازرگانی- وزارت صمت ، دکتر حسن زمانی مشاور وزیر، رئیس هیأت مدیره و مدیر عامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران  ، خانم رافع رئیس مرکز ملی فرش ایران و نمایندگانی از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ، سازمان سرمایه گذاری و کمک های اقتصادی و فنی ایران ، وزارت امور خارجه ، وزارت ورزش و جوانان  و نمایندگان سایر دستگاه ها و نهادهای عضو در ستاد ملی اکسپو برگزار گردید.

در این جلسه نمایندگان دستگاه ها و سازمان های عضو در کمیته های ستاد ملی اکسپو پیشنهادات  و نکته نظرات خود را ارائه نمودند.

شایان ذکر است اکسپو 2020 دوبی در فضایی با مساحت 500 هکتار از مهرماه  1400 با حضور 195 کشور و نهاد های بین المللی با شعار پیوند افکار و ساخت آینده در کشور امارات برگزار خواهد شد که پاویون جمهوری اسلامی ایران با مساحت 2014 متر مربع در زون تحرک در همسایگی پاویون های کشورهای فرانسه و پرو قرار گرفته است.

 

 

 


١٤:٥٠ - چهارشنبه ٢٠ اسفند ١٣٩٩    /    شماره : ٢٤٥٢    /    تعداد نمایش : ٥٢٧