چاپ        ارسال به دوست

بازدید دکتر زمانی کمیسر ژنرال اکسپو ایران از پاویون کشور امارات

به دعوت رئیس دپارتمان مشارکت کنندگان اکسپوی 2020 دوبی ، دکتر زمانی کمیسر ژنرال اکسپو ایران  روز سه شنبه 7 بهمن ماه از پاویون کشور امارات بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین شرکت سهامی نمایشگاه ها ، با توجه به اینکه پاویون کشور امارات در "منطقه پایداری" از هفته گذشته افتتاح گردیده و برای بازدید عموم مردم به معرض نمایش گذاشته شده است  دکتر زمانی  با همراهی اعضای ستاد اکسپو طی برنامه ای مستقل به دعوت رئیس مشارکت کنندگان اکسپوی 2020 دوبی ایران  از پاویون امارات بازدید بعمل آورد

اکسپوی 2020 دوبی از سه بخش " پایداری"، " تحرک" و " فرصت‌ها" تشکیل شده و پاویون ج. ا ایران در بخش " تحرک" واقع شده است.

شایان ذکر است در بخش پایداری کشور امارات پاویون خود را در دو حوزه تحت عنوان "اقیانوس‌ها" و "جنگل‌ها" و ضرورت توجه به محیط زیست و عدم آلوده نمودن اقیانوس ها دریاها، رودخانه‌ها و جنگل‌ها تعریف نموده و در بخش‌های مختلف به نوعی به تفسیر و بیان واقعیت‌های موجود مبنی بر عدم توجه بشریت به این دو نعمت خدادادی کرده است.

همچنین کسب تجربیات لازم و محتوایی جهت طراحی و غنی نمودن پاویون جمهوری اسلامی ایران بر اساس شعار اکسپو ۲۰۲۰ دوبی تحت عنوان "پیوند ذهن‌ها، خلق آینده" و کسب ایده ها و تجربیات لازم از اهداف این بازدید می توان بر شمرد.

در این بازدید مدیر کشوری اکسپو 2020 دوبی- اماراتت ضمن همراهی دکتر زمانی و هیأت همراه وی به ارائه توضیحات لازم در موضوعات یاد شده پرداخت .

 


١٥:١٢ - چهارشنبه ٨ بهمن ١٣٩٩    /    شماره : ٢٣٦٨    /    تعداد نمایش : ٦٤٥