چاپ        ارسال به دوست

در راستای هماهنگی برای برپایی بهتر اکسپو 2020 دوبی انجام گرفت :

دیدار مدیر عامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی با سرکنسول ایران در دوبی

 

روز یکشنبه پنجم بهمن ماه 1399 دکترحسن زمانی مشاور وزیر ، رئیس هیأت مدیره و مدیر عامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران با داود مرادی سرکنسول جمهوری اسلامی  ایران در امارات دیدار و گفت و گو کرد.

 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاه ها ، دکتر زمانی در این ملاقات ضمن اشاره به اهمیت اکسپو 2020 دوبی  و جایگاه آن در سطح بین المللی و همچنین برگزاری این رویداد جهانی در کشور دوست و همسایه برای اولین باردر تاریخ برگزاری اکسپو جهانی  به بهرمندی از حداکثری ظرفیت ها و پتانسیل های ایران درعرصه های مختلف تاکید نمود و در خواست کردند تا در این راستا کنسولگری جمهوری اسلامی ایران در دوبی حمایت و همراهی لازم و حداکثری را در این زمینه با شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران داشته باشند.

 

در ادامه این جلسه نیز مرادی سرکنسول ایران در دوبی ضمن اعلام آمادگی  کنسولگری برای حمایت از روند آماده سازی پاویون ایران افزود: در جهت برگزاری شکوهمند پاویون ج.ا.ایران در اکسپو2020 دوبی همکاری همه دستگاه ها و نهاد های دولتی برهمگان لازم الاجراست و باید به بهترین شکل حمایت ها از این پروژه ملی صورت پذیرد.

مرادی با اعلام اینکه 400 هزار نفر ایرانی در امارات و دوبی زندگی می کنند و متراکم ترین جمعیت ایرانی خارج از کشور در اینجا هستند خواستار بهره گیری از ظرفیت ها و توانمندی ایرانی های مقیم دوبی شد.

در پایان دکترزمانی با استقبال از موضوع استفاده از ظرفیت ایرانی های مقیم دوبی تاکید کرد در جلسه ای که با اعضای هیأت رئیسه شورای بازرگانان ایرانیان در دوبی خواهد داشت به این موضوع نیز خواهند پرداخت .

 

 


١٤:٠٥ - سه شنبه ٧ بهمن ١٣٩٩    /    شماره : ٢٣٦٢    /    تعداد نمایش : ٥٩٨